Kategorie

Mężczyzna zamordował swoją partnerkę nożem

Mężczyzna zamordował swoją partnerkę nożem
Źródło: pixabay.com

Do morderstwa doszło w sobotę rano w województwie małopolskim w Oświęcimiu. 41-letni mężczyzna pokłócił się w mieszkaniu ze swoją o 8 lat starszą partnerką. Mężczyzna zamordował swoją partnerkę nożem, który chwycił i wbił jej go w szyję. Kobieta zmarła na miejscu z powodu wykrwawienia. Nie miała szans na przeżycie. Morderca uciekł z miejsca zbrodni zapewne licząc na to, że uda mu się uniknąć kary. Jednak wkrótce został schwytany na terenie Bierunia (woj. śląskie).

Zobacz: Kierowca autobusu śmiertelnie potrącił 19-latkę

Do okrutnego zabójstwa 49-letniej kobiety z Oświęcimia doszło 31 lipca, w godzinach rannych. Jej ciało znaleziono jednak o wiele później. Policja została powiadomiona dopiero koło godziny 14:00.

Mężczyzna zamordował partnerkę nożem i uciekł

„Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się służby ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon, w wyniku rany kłutej szyi. Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji”

– mówi asp. szt. Małgorzata Jurecka z oświęcimskiej policji w rozmowie z portalem Beskidzka24

Wstępne ustalenia śledczych wykazują, że tego dnia pomiędzy 49-letnią kobietą, a jej 41-letnim partnerem doszło do ostrej kłótni, w trakcie której mężczyzna chwycił za nóż. Jak podaje Dziennik Zachodni, był to cios prosto w szyję.

Zobacz: Pożary w Turcji. Podróż poślubna zmieniła się w koszmar

Ucieczka z miejsca zbrodni

41- letni zabójca uciekł z miejsca morderstwa, którego dokonał na swojej partnerce, ale został on zatrzymany kilka godzin później na terenie Bierunia.

„W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy i miał 1,8 promila. Trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy policji. W toku dalszego śledztwa zostaną ustalone wszystkie okoliczności tego zdarzenia.”

wyznaje rzeczniczka

Została zlecona sekcja zwłok kobiety. Mężczyźnie grozi 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Zobacz: Pogrzeb kobiety odbył się po 66 latach od jej śmierci!

Zobacz także: W całej Polsce szczepią pod kościołami na COVID-19, a w Gromniku nie. Bo ksiądz się nie zgodził

Autor: Weronika Janowska

Źródło: Fakt.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x