Kategorie

Znamy datę solowego projektu ROSÉ z BLACKPINK!

Znamy datę solowego projektu ROSÉ z BLACKPINK!
Rosé Blackpink Instagram roses_are_rosie

Po ponad miesięcznej ciszy od zapowiedzi na YouTube, wreszcie poznajemy datę premiery pierwszego, solowego projektu Rosé z BLACKPINK.

Wyczekiwany projekt

Rosé jest jedną z czterech członkiń koreańskiego zespołu BLACKPINK. Dziewczyny mają za sobą wiele osiągnięć. Jednym z nich jest wystąpienie na Coachelli w 2019. Jako pierwsza k-popowa grupa w pełni damska w historii zaproszona na ten festiwal. Fani od dawna wyczekiwali nowych wieści co do jej solowego projektu muzycznego. Do tej pory również Jennie miała możliwość wykazania swoich możliwości w swoim hicie SOLO, którego wyświetlenia na YouTube w tym momencie przekraczają 620 milionów. Fani z entuzjazmem przyjęli zdjęcia promocyjne po prawie miesięcznej ciszy od dodania zapowiedzi nowej muzyki Rosé.

Zobacz: Korea Południowa- ciekawostki

Czekanie popłaca

Na oficjalnym Instagramie BLACKPINK, którego ilość obserwatorów przekracza 35 milionów, pojawiły się zdjęcia promujące solo projekt Rosé. Dwa zdjęcia zdradzają nam datę 12 marca. Czyli właśnie wtedy możemy spodziewać się teledysku do piosenki , której zapowiedź została wrzucona na YouTube miesiąc wcześniej. Sam fragment piosenki do tego momentu zdążył zdobyć prawie 45 milionów wyświetleń. Zapowiada się obiecująco, a fani nie mogą się doczekać nowego muzycznego klipu. Czyżby pozostałe dwie członkinie zespołu Jisoo oraz Lisa szykowały coś następnego?

Zobacz: Zapowiedź piosenki Rosé!

Autor: Monika Gierszewska

Źródło: Instagram

Monika Gierszewska

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x