Kategorie

Amerykański aktor oskarżany o kanibalizm i przemoc.

Amerykański aktor oskarżany o kanibalizm i przemoc.
Armie Hammer (źródło: Instagram armiehammer)

W ostatnim czasie w amerykańskich mediach zrobiło się bardzo głośno za sprawą Armiego Hammera. Jego nazwisko często zestawiane jest z kanibalizmem i przemocą. To za sprawą krytyki jaka spotkała go po ujawnieniu wiadomości, jakie wysyłał w mediach społecznościowych.

Jest jedną z największych młodych gwiazd Hollywood. 34- letni aktor najbardziej znany z udziału w „Social Network”, gdzie wcielił się w rolę braci Winklevoss, „J. Edgar” produkcji Clinta Eastwooda, a także „Kryptonim U.N.C.L.E.”. W ostatnim czasie był m.in. nominowany do Złotych Globów za drugoplanową rolę w „Tamte dni, tamte noce” – Armie Hammer. Amerykański aktor stanął w ogniu krytyki po ujawnieniu wiadomości jakie rzekomo wysyłał w mediach społecznościowych.

Zobacz: Burza wokół Armiego Hammera. Aktor rezygnuje z roli

Gwiazda Hollywood kanibalem?

Choć może się wydawać się to szokujące, właśnie w taki sposób są interpretowane jego słowa, które zostały opublikowane przez instagramowy profil House of Effie. To ona miała rozpocząć rozmowę, komplementując jego role filmowe. Konwersacja trwała dłużej, aż między obojgiem narodziła się relacja.

„To sprawiło, że zrobiłem się twardy. Sam nie wiem dlaczego. Myślę o trzymaniu twego serca w mojej dłoni i kontrolowaniu jego bicia. Jestem w 100 proc. kanibalem. Chcę cię zjeść. Przerażające, że się do tego przyznaję. Nigdy wcześniej nikomu o tym nie mówiłem” – jedna z wiadomości wysłanych przez Hammera.

Właścicielka konta deklaruje, że prowadziła rozmowę z aktorem od 2016 roku. Dowody zamieściła w sekcji o nazwie “Hammer Horror” na swoim Instagramie.

„Żyjesz po to, by być posłuszną mi niewolnicą. Będę cię posiadał. Taka jest moja dusza. Moje ciało. Mój mózg. Będziesz moją własnością do swojej śmierci? A co, jeśli chciałbym obciąć ci palec i nosić go w kieszeni, po to by mieć część ciebie zawsze przy sobie?”

Kobieta twierdzi, że relacja pomiędzy nimi bardzo mocno odbiła się na niej psychicznie.

Zobacz: Ostatnie pożegnanie Marii Koterbskiej

Aktor nie pierwszy raz mówi pokazuje swoje zamiłowanie do przemocy

W wiadomościach jakie rzekomo wysyłał aktor przejawiały się nie tylko skłonności kanibalistyczne, ale również zamiłowanie do przemocy i gwałtu. To właśnie to ostatnie miało być powodem traumy autorki profilu na Instagramie.

„Zgwałcenie cię na podłodze z nożem przy twoim gardle. Ty, krzycząca i płacząca, ja stojący nad tobą. Czułem się jak bóg”

To już nie pierwszy raz kiedy spotykamy się z taką brutalnością ze strony Hammera. W 2013 roku podczas wywiadu dla magazynu „Playboy” stwierdził. że jest m.in. „Lubiłem łapanie za szyję, włosy itp.”, dodawał później „Ale nie możesz naprawdę pociągnąć za włosy własnej żony. Za bardzo ją szanuję, żeby robić z nią rzeczy, na które mam ochotę.”

Ostatecznie tłumaczył się, że udzielając wywiadu był pijany.

Natomiast w 2017 r. w mediach społecznościowych obserwował treści obracające się wokół tematyki seksu BDSM, erotyki, japońskich technik wiązania shibari.

Autor: Kacper Tokarz

źródło: wyborcza.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

2 thoughts on “Amerykański aktor oskarżany o kanibalizm i przemoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x