Kategorie

Kinga Duda odeszła ze stanowiska

Kinga Duda odeszła ze stanowiska
Źródło: (Instagram @kinga_duda_oficial)

Kinga Duda ukończyła kierunek prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe  z zakresu prawa amerykańskiego na uczelni w Stanach Zjednoczonych.

Podczas rozmowy „Wprost” Zofia Romaszewska- działaczka opozycji demokratycznej z czasów PRL, ujawniła, że Kinga Duda, córka prezydenta przestała pełnić funkcje doradcy społecznego prezydenta. Nazwisko córki zniknęło automatycznie ze strony internetowej szefa rządu.

Zobacz także: Praca w czasie koronawirusa

„Po pierwsze muszę zauważyć, że Pani Kinga Duda nie piastuje żadnej funkcji i nie jest już społecznym doradcą Prezydenta” – powiedziała Zofia Romaszewska, podczas wywiadu z Agnieszką Szczepańską z „Wprost”.

Zobacz także: https://www.prezydent.pl/

– Kinga Duda nie jest już społecznym doradcą prezydenta Andrzeja Dudy; ma to związek z nowym etapem życia zawodowego córki prezydenta – potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Zobacz także: Zamieszanie wokół kultowego Kina Atlantic

Co należało do jej obowiązków?

Odpowiadała m.in. za projekt dotyczący instytucji sędziów pokoju, budowanie polityki odnoszącej się do młodzieży oraz projekty Narodowej Rady Rozwoju. Jak bardzo zmiana wpłynie to na los kraju?

Autor: Katarzyna Olczak

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Katarzyna Olczak

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x