Kategorie

Tomasz Adamek zapowiedział powrót do ringu!

Tomasz Adamek zapowiedział powrót do ringu!
Boks Źródło: Pixaby.com

Popularny „Góral” wraca! W wywiadzie powiedział kiedy planuje wrócić do treningów, podał datę swojej kolejnej walki!

Tomasz Adamek jest w dobrej formie, wraca do treningów.

Kilka tygodni temu bokser zapowiedział chęć założenie rękawic po raz kolejny. Od jego ostatniej walki minęły ponad dwa lata, choć zawodnik pochodzący z Żywca ma 44 lata, nie ma zamiaru odpuszczać. „Wiek to nie wszystko jak masz serce do walki i zdrowie. Mam 44 lata, czuję się świetnie, gorzej jak nie trenuję. Wiadomo, że ciosy na głowę nie idą w parze ze zdrowiem, ale jak się ruszam, to czuję się nie na 44, ale 34 lata” – powiedział Adamek w rozmowie z Polsatem Sport.

Cała rozmowa z Tomaszem Adamkiem!

Kiedy wraca Adamek?

Popularny „Góral” zdradził datę powrotu do ringu „Co do powrotu… zaraz po świętach Wielkanocnych polecę do Gusa Currena, na Florydę. Potrenuję tam kilka tygodni, wrócę do siebie i polecę jeszcze raz. Takie dwa etapy, jakieś 8-9 tygodni, żeby dojść do normy bo lata lecą. Ale chcę pokazać, że 44 to tylko liczba. Chcę wrócić 18 czerwca i wygrywać” – dodał bokser.

Kariera Tomasza Adamka

W ostatniej walce na gali w Chicago „Góral” przegrał przez nokaut z Jarrellem Millerem. Łącznie w karierze wygrał 53 walki (31 KO) oraz poniósł sześć porażek (3 KO). Adamek był mistrzem świata w wadze junior ciężkiej (IFB i IBO) oraz w półciężkiej (WBC). Walczył też o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej, ale przegrał z Witalijem Kliczko.

Zobacz: Kto wygrał Galę Mistrzów Sportu?

Albert Kleban

Źródło: Polsatsport.pl

Albert Kleban

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x