Kategorie

39. Urodziny księżnej Cambridge. Inne niż zwykle?

39. Urodziny księżnej Cambridge. Inne niż zwykle?

Księżna Kate 9 stycznia obchodziła swoje 39. urodziny. Otrzymała życzenia urodzinowe od wielbicieli rodziny królewskiej z całego świata. Pałac Kensington odpowiedział na nie.

Popularność księżnej Cambridge

Oficjalnie jej przygoda z rodziną królewską rozpoczęła się 29 kwietnia 2011 roku, kiedy to wyszła za mąż za przyszłego spadkobierce tronu – Księcia Williama. Od tamtego momentu Kate Middleton cieszy się dużą popularnością wśród społeczności brytyjskiej, jak i osób na całym świecie. Jest jedną z najczęściej ukazywanych brytyjskich osobowości na okładkach tabloidów oraz jest uważana przez wielu za ikonę stylu.

Zobacz: Książe William trzymał zakażenie COVID w tajemnicy

urodziny księżnej Kate
(źródło: https://unsplash.com)

Życzenia urodzinowe

Media społecznościowe zostały „zasypane” wieloma zdjęciami oraz życzeniami skierowanymi do małżonki księcia Williama. Również profil rodziny królewskiej na serwisie Twiter pokusił się opublikować wpis z życzeniami dla Księżnej Kate.

W Tweecie @RoyalFamily dołączono dwa zdjęcia, na których widać Kate Middleton ubraną w eleganckie stylizacje oraz będącą w towarzystwie Królowej Elżbiety. Nie jest trudno wydedukować, że brytyjskie autorytety bardzo dobrze się rozumieją i miło spędzają ze sobą czas.

Niestety nie mieliśmy szansy ujrzeć publicznych życzeń ze strony brata Księcia Williama oraz jego małżonki – Harrego i Meghan.

Zobacz: Harry i Meghan mają wiele problemów?

Odpowiedź Pałacu Kensington

W odpowiedzi na liczne wiadomości, Pałac Kensington postanowił opublikować na portalach społecznościowych post. Zawiera krótki, ale znaczący opis, odnoszący się do pandemii Covid-19.

„Dziękujemy za Wasze uprzejme życzenia z okazji urodzin Księżnej. Urodziny są całkowicie inne od ostatnich miesięcy i nasze myśli są ciągle z tymi, którzy pracują na głównej linii frontu w tym ogromnie trudnym czasie”- pisze profil @kensingtonroyal na Instagramie

Jedyne co nam pozostaje to życzyć księżnej Kate wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin!

Zobacz: Czwarta ciąża brytyjskiej księżnej Kate?

Autor: Marcin Zygmunt

Źródło: townandcountrymag.com/

Marcin Zygmunt

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x