Kategorie

Michał Żebrowski powraca do „Na dobre i na złe”

Michał Żebrowski powraca do „Na dobre i na złe”
instagram.com/zebrowski.michal

Na dobre i na złe to jeden z najbardziej kultowych seriali polskiej telewizji. Co tydzień przyciąga przed telewizory ponad 2 miliony ludzi! Teraz oglądalność może wzrosnąć, ponieważ do obsady wraca…Michał Żebrowski!

Na dobre i na złe to polski serial medyczno-obyczajowy. Emitowany jest na TVP2 nieprzerwanie od 1999 roku. Opowiada o losach pacjentów i medyków, a miejscem wszystkich wydarzeń jest fikcyjne miasteczko pod Warszawą o nazwie Leśna Góra.

Na samym początku fabuła serialu skupiała się na trzech postaciach: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakubie Bruskim (Artur Żmijewski) oraz Brunonie Walickim (Krzysztof Pieczyński). Z czasem jednak pojawiały się nowe wątki, a więc także postacie.

Sprawdź: Uczestnik „You Can Dance”-Piotr G. zatrzymany

Na dobre i na złe to najdłuższy w historii polskiej telewizji serial cotygodniowy. Także nikogo nie powinno dziwić ilu aktorów i aktorek już się przewinęło w produkcji. Niektórzy na stałe zakończyli swoją przygodę z tasiemcem, podczas gdy inni odchodzili na przerwę.

Michał Żebrowski powraca na plan

Jednym z aktorów, których możemy zaliczyć do grona powracających jest Michał Żebrowski.

Michał Żebrowski od 2011 roku w serialu Na dobre i na złe gra doktora Falkowicza. Jest jednym z głównych bohaterów i z pewnością jednym z najbardziej lubianych. Niestety od kilku miesięcy fani produkcji nie mogli cieszyć oczu jego widokiem. Jak podawał w sierpniu Super Express Żebrowski wziął urlop od pracy. Prawdopodobnie głównym powodem odpoczynku była chęć spędzenia czasu z rodziną. Jak przecież wiadomo Michał Żebrowski został tatą. Wraz z żoną Olą powitali na świecie małego Feliksa.

Sprawdź: Monika Mrozowska niedługo urodzi czwarte dziecko. Aktorka zdradziła imię wyczekiwanego syna.

Dwa tygodnie temu na instagramowym profilu serialu został udostępniony filmik, który przedstawiał właśnie postać doktora Falkowicza. Fani szybko zrozumieli co się święci- z pewnością Michał Żebrowski powraca!

Postać grana przez Żebrowskiego nie została uśmiercona, więc jej przywrócenie nie było wcale skomplikowane. Doktor Falkowicz został bowiem wysłany do Ameryki, a teraz w 795. odcinku powróci.

 Na szczęście to tylko przerwa, więc tym scenarzyści tym razem nikogo nie uśmiercą, jak to miało już miejsce w przypadku innych postaci — podawał tabloid

Doktor najpierw odbędzie kwarantannę w towarzystwie  Iwony, śpiewaczki operowej. Nie wszystko jednak będzie przebiegało gładko. Jak podaje Fakt, nie zabraknie ciekawych wydarzeń:

Romantyczny nastrój przerwą nagłe skurcze. Okaże się, że Jagoda zaczyna niespodziewanie rodzić 

Aby się dowiedzieć jak potoczy się akcja trzeba niestety poczekać. Odcinek z Michałem Żebrowskim zostanie wyemitowany dopiero 20 stycznia o 20:55, oczywiście na TVP2.

Źródło: jastrzabpost.pl
Autor: Nadia Szczech

Nadia Szczech

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x