Kategorie

Anna-Maria Sieklucka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Anna-Maria Sieklucka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
instagram.com/anna_maria.sieklucka

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Przed nami 14. edycja muzycznego konkursu. Jedną z uczestniczek będzie…Anna-Maria Sieklucka!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program rozrywkowy, który od 2014 roku możemy oglądać na antenie Polsatu. Godny uwagi jest fakt, że oparty jest on na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar.

W programie biorą udział gwiazdy z różnych stron show-biznesu. A więc zarówno aktorzy, modele, jak i nawet profesjonalni piosenkarze. Ich zadaniem jest wcielić się w postacie znane ze światka muzycznego i jak najlepiej zaprezentować się przed jury, a także znajomymi.

Sprawdź: Jurorka programu MasterChef w ciąży!

Poprzednio w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpiły już takie gwiazdy jak m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Maja Bohosiewicz, Łukasz Zagrobelny czy Radosław Pazura. W najnowszej 14. edycji programu dołączy do nich Anna-Maria Sieklucka.

Sieklucka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Anna-Maria Sieklucka to aktorka, która bez wątpienia zyskała rozgłos dzięki roli w filmie 365 dni. W ekranizacji erotycznego bestselleru Blanki Lipińskiej zagrała ona główną bohaterkę Laurę Biel.

Już w listopadzie pojawiły się pierwsze odniesienia, jako że Sieklucka ma wziąć udział w 14. edycji programu. Poprzednio były tylko plotki, dziś już wiemy, że to prawda.

Sprawdź: Robert Downey Jr. gwiazdą Gwiezdnych wojen? Aktor prowadzi rozmowy z Lucasfilm

Udział aktorki z tak kontrowersyjnego filmu z pewnością podziała na oglądalność programu. Dlaczego Anna-Maria Sieklucka zgodziła się uczestniczyć w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Na to pytanie po raz pierwszy odpowiedziała w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post.

Bardzo bym chciała, żeby odbiorcy zobaczyli mnie z różnych stron. Żeby to był teatr, film i ambitne programy rozrywkowe. Żeby to było samo nakręcające się koło. Myślę, że póki co mi się to udaje. Więc trzymajcie kciuki, że nie będę się tylko kojarzyć z jedną odsłoną siebie, tylko również to będzie inny wymiar mnie.

Aktorka zdradziła także jakie jest jej marzenie na 2021 rok:

Moim marzeniem na przyszły rok jest stworzenie jednoosobowego serialu. Mam nadzieję, że to się spełni, że to będzie pra-premiera. Jak najbardziej chciałabym, aby było to przetłumaczone na kilka języków.

Całą rozmowę Siekluckiej możecie znaleźć poniżej. My natomiast zdradzamy, że obok Anny-Marii w 14. edycji pojawi się także m.in. Maja Hyży, Magda Narożna czy Paweł Góral.

rozmowa reporterki Jastrząb Post z Anną-Marią Sieklucką

Źródło: jastrzabpost.pl
Autor: Nadia Szczech

Nadia Szczech

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x