Kategorie

Agustin Egurrola wziął ślub i będzie ojcem!

Agustin Egurrola wziął ślub i będzie ojcem!
Agustin Egurrola z żoną Dianą instagram.com/agustinegurrola

2020 nie dla wszystkich był tak zły, jak go malowano. Agustin Egurrola nie tylko wziął ślub w ostatnie wakacje, ale jak się okazuje zostanie także ojcem! O obu tych sprawach fani zostali poinformowani internetowo.

W ostatnią sobotę, tj. 2 stycznia, na instagramowym profilu Agustina Egurroli zawrzało. To właśnie tam znany choreograf podzielił się z fanami bardzo osobistą informacją. Mianowicie, udostępniając trzy zdjęcia przekazał światu, że wziął ślub ze swoją wybranką Dianą!

Jak wiadomo z innych mediów społecznościowych, uroczystość odbyła się w momencie, gdy złagodzono obostrzenia dotyczące organizowania różnego rodzaju przyjęć. Tak więc ślub pary, zorganizowany na przełomie lipca i sierpnia mógł się odbyć również z udziałem gości.

Sprawdź: Wirtualny ślub – hit czy kit?

Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział – zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć – mówił informator Plotka.

Uroczystość była utrzymywana w tajemnicy nie tylko przed fanami pary, ale także przed tancerzami, którzy na co dzień pracują w szkole Agustina. Z bardzo skąpych wiadomości wiadomo jeszcze, że Wesele odbyło się w czterogwiazdowym hotelu Pałac Mała Wieś.

Ślub to nie wszystko! Para spodziewa się dziecka

Jak zapewnia źródło Pudelka, para jest w sobie bardzo zakochana:

Diana nie jest tancerką, ale rzeczywiście przez jakiś czas pracowała w szkole Egurroli. W pracy mało kto wiedział o tym, że planują ślub. Agustin oznajmił to wszystkim dzień po fakcie. Widać, że jest bardzo szczęśliwy i zakochany w żonie

Nic więc dziwnego, że zakochańcy zdecydowali się na ślub. Nie jest on jednak jedyną zmianą w życiu Agustina i Diany. Jak możemy wywnioskować z mediów społecznościowych kobiety…Agustin Egurrola zostanie ojcem!

Sprawdź: Sylwia Dekiert po raz trzeci została mamą.

Diana na swoim instagramowym profilu udostępniła post, w którym chwali się znajomym, że spodziewa się dziecka. Zapewnia, że jest to dla niej najlepszy prezent na Gwiazdkę, a poprzez użycie hasztagu #mybabyboy sugeruje także płeć swojej pociechy.

Nie będzie to pierwsze dziecko choreografa. Agustin Egurrola ma już córkę, 12 letnią Carmen, która jest owocem związku tancerza z Niną Tyrką.

Źródło: jastrzabpost.pl
Autor: Nadia Szczech

Nadia Szczech

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x