Kategorie

Tomasz Komenda doczekał się potomka

Tomasz Komenda  doczekał się potomka
pinterest

Tomasz Komenda niesłuchanie  oskarżony o gwałt i morderstwo, został ojcem. Wraz z narzeczoną Anna Walter cieszą się z narodzin syna Filipa.

W 2000 roku Tomasz Komenda został niesłusznie skazany na odbycie 25 lat kary za brutalny gwałt i morderstwo na 15-letniej Małgorzacie Kwiatkowskiej. Mężczyzna został zmuszony do przyznania się do winy za pomocą kilkukrotnych gróźb i  licznych pobić.

W 2016 roku na nowo powrócono do sprawy i rozpoczęło się analizowanie dowodów na nowo. W  2018 r. niesłusznie oskarżony został zwolniony z odbywania kary i wyszedł z więzienia. Po  18 latach odzyskał wolność.

https://paprotek.net/2020/09/13/tomasz-komenda-spotkamy-sie-w-sadzie/

Tomasz Komenda i Anna Walter

Anna Walter miała ze sobą, również ciężką przeszłość. Była wielokrotnie bita przez obecnego partnera. Jednak postanowiła z tym skończyć i zacząć nowe życie. Samotnie wychowując dwójkę dzieci postanowiła odmienić swój los.

 Zakochani poznali się na aplikacji randkowej. Kobieta znała historię mężczyznę z mediów. Bardzo mu współczuła. Zaczęli korespondować, kilka razy kontakt się urwał, jednak gdy doszło do spotkania oboje poczuli motylki w brzuchu. Związali się ze sobą a podczas premiery filmu: ,, 25 lat niewinności Tomasza Komendy’’ Tomasz oświadczył się ukochanej.

 https://www.filmweb.pl/film/25+lat+niewinno%C5%9Bci.+Sprawa+Tomka+Komendy-2020-844342

W poniedziałek 30 listopada na świat przyszedł maluszek Tomasza Komendy i Anny Walter Filip. Tomasz Komenda twierdzi, że wygrał nowe życie. Jest teraz bardzo szczęśliwy.

Odszkodowanie

Mężczyzna domaga się od państwa zadośćuczynienia za niesłuszne oskarżenia w wysokości 19 milionów. 16 grudnia Sąd Okręgowy w Opolu ma wydać decyzję w sprawie odszkodowania dla 42- latka.

Zakochanej parze i ich synkowi życzymy dużo szczęścia, radości, ale przede wszystkim spokoju.

Źródło: RMF24

Natalia Kaleta

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x