Kategorie

Kłótnia z żoną spowodowała, że przeszedł 450 km

Kłótnia z żoną spowodowała, że przeszedł 450 km
pixabay

Z Como w Lombardii wyruszył w długą podróż 48-letni Włoch po kłótni z żoną. Dotarł aż do Fano w regionach Marche, czyli przeszedł aż 450 km! ,,Mam dość wychodzę’’ – nabrało faktycznego znaczenia.

Kolejna kłótnia z żoną spowodowała, że mężczyzna nie wytrzymał, trzasnął drzwiami i wyszedł ze wspólnego domu, który znajduje się w Lombardii. Nie był to jednak krótki spacer na ochłonięcie. Mężczyzny nie było w domu kilka dni.

Podczas nocnej podróży został on zauważony przez policjantów sprawdzających porządek i przestrzeganie zasad godziny policyjnej na ulicach miasta Fano. Funkcjonariusze nie przeszli obok 48-latka obojętnie. Od razu do niego podeszli i zarządali wyjaśnień. Mężczyzna oznajmił, że maszeruje z Lombardii, a powodem jego podróży jest kłótnia z żoną. Policjanci nie spodziewali się takiej odpowiedzi dlatego byli w lekkim szoku.

Poinformował, że nie jest głodny ani spragniony, ponieważ karmili go przechodnie oraz dbali o jego nawodnienie. Dziennie mężczyzna pokonywał ok. 65 km. ,,Czuję się dobrze, ale jestem trochę zmęczony’’- powiedział 48-letni wędrowiec. 

Funkcjonariusze  z niedowierzaniem wysłuchali mężczyzny. Postanowili, zatem sprawdzić jego prawdomówność. Wszystko okazało się prawdą. Dodatkowo policjanci ustalili, że od kilku dni mieszkaniec Lombardii jest poszukiwany przez swoją żonę, która zgłosiła jego zaginięcie. Żona wyruszyła samochodem po męża. Wszystko skończyło się dobrze.

Niestety ta wędrówka kosztowała mężczyznę 400 euro. Musiał bowiem zapłacić karę za złamanie zasad godziny policyjnej.

 https://paprotek.net/2020/11/29/koronawirus-drugi-lockdown-we-francji/

Źródło: RMF24

Natalia Kaleta

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x