Kategorie

Małgorzata Kożuchowska w nowej kampanii rządowej

Małgorzata Kożuchowska w nowej kampanii rządowej
Małgorzata Kożuchowska instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska znana jest z seriali takich jak Rodzinka.pl czy M jak Miłość. Aktorka również chętnie udziela się społecznie, czego dowodem jest jej udział w krótkim spocie dotyczącym koronawirusa.

49 letnia aktorka znana jest nie tylko ze swojej kariery zawodowej, ale również ogromnego zaangażowania społecznego. Małgorzata Kożuchowska chętnie bierze udział w wielu akcjach i kampaniach, które poruszają ważne tematy społeczne. Nie stroni także od pomocy innym, chociaż jej opinie czasami bywają kontrowersyjne

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska o protestach kobiet: ulica nie jest miejscem do dyskusji

Kożuchowska w kampanii rządowej

Od roku na świecie i ponad 9 miesięcy w Polsce, tematem numer jeden jest pandemia koronawirusa. Państwowe rządy stale monitorują sytuację epidemiologiczną, wprowadzając coraz to nowe obostrzenia chroniące zdrowie i życie swoich obywateli.
Polska nie odstaje. Ministerstwo Zdrowia codziennie podaje nowe dane dotyczące zakażeń oraz przypomina o podstawowych krokach w walce z pandemią.

Zobacz: Koronawirus atakuje narządy po miesiącach od zarażenia

Jedną z popularniejszych metod informowania o nowych obostrzeniach i zaleceniach są kampanie rządowe transmitowane przez media społecznościowe, a także telewizję.

To właśnie w jednym z najnowszych spotów bierze udział Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wypowiada się w nim na temat życia w dobie pandemii i zachęca do dbania o siebie i najbliższych.

Zobacz: Koronawirus. Oddalamy się od kwarantanny narodowej

Jak informują twórcy rządowych spotów:

Głównym przesłaniem krótkich animacji jest uświadomienie Polaków, że możemy przechodzić chorobę bezobjawowo. A co za tym idzie, nieświadomie zarażać inne osoby. Dlatego tak ważna w każdej sytuacji jest ostrożność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Nagrania z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziemy na portalach rządowych, a także poniżej:

Źródło: plejada.pl
Autor: Nadia Szczech

Nadia Szczech

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x