Kategorie

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się drugiego dziecka, źródło instagram: sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są szczęśliwymi rodzicami córeczki Poli. Ostatnio na Instagramie poinformowali swoich fanów, że spodziewają się drugiego dziecka.

Na początku 2020 roku Sylwia i Jasiek zostali rodzicami Poli. Kilka dni temu zaskoczyli oni swoich fanów, informując, że spodziewają się drugiego dziecka. Nowinę o nowym członku rodziny Sylwia podzieliła się z fanami na swoim koncie na Instagramie. Wstawiła czarno-białe zdjęcie z podpisem „3+1”. Fanom od razu dało to do myślenia, że para spodziewa się kolejnego dziecka.

View this post on Instagram

3+1 💕

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

ZOBACZ: Wzruszające życzenia Joanny Krupy dla swojej córeczki

Pod zdjęciem posypały się same pozytywne komentarze. Oprócz komentujących fanów pojawiło się też dużo gratulacji od polskich celebrytów. Zdjęcie skomentowali, m.in. Sylwia Bomba, Dawid Kwiatkowski, Maffashion. Natomiast Jan Dąbrowski o nowym członku rodziny poinformował filmem na YouTubie pod tytułem „Musimy Wam o czymś powiedzieć”.

View this post on Instagram

🤰🏻🍀

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

ZOBACZ: CHCEMY WAM O CZYMŚ POWIEDZIEĆ.. | JDabrowsky i Sylwia Przybysz

Jak podaję portal Plotek.pl para marzyła o posiadaniu dużej rodziny. Niestety wiele osób ze strony Internetu nie popierali tego, że planują być rodzicami w tak młodym wieku. Natomiast po namowie rodziny zdecydowali się powiększyć rodzinę o jeszcze jedną osobę.

„Wzorem naszych rodzin, od zawsze chcieliśmy, żeby było nas jak najwięcej. Nasza pierwsza córeczka dała nam w kość i pokazała, że rodzicielstwo to czasami sztuka przetrwania, ale pokazała nam również, że życie staje się ciekawsze i więcej warte, gdy ma się przy sobie takiego małego psotnika. Po rozmowie z naszą ukochaną położną i ginekologiem, namowach ze strony kuzyna górnika, a i fakcie, że budujemy dom, więc trzeba go kimś zapełnić, postanowiliśmy działać. Rodzice nasi byli przeszczęśliwi – a przynajmniej na takich wyglądali, zresztą nie potrafią kłamać, więc tak na pewno było. Jeśli chodzi o płeć – już wiemy na 90 proc.”– informuje Jaś Dąbrowski.

ZOBACZ: Lara Gessler pokazała twarz córeczki i zdradziła imię

Autor: Paulina Bąk

źródło: pudelek.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x