Kategorie

Taco Hemingway wspiera kobiety podczas protestu

Taco Hemingway wspiera kobiety podczas protestu
Strajk kobiet, źródło pinterest

Coraz więcej osób sławnym zabiera głos w sprawie Strajku Kobiet. Sprawą nie interesują się już tylko Polacy, ale również gwiazdy zagraniczne.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że sprawą polskiego strajku zainteresowała się Miley Cyrus. Dzisiaj Dua Lipa też na swoim Instagramie zapytała się jak, można nam pomóc. Jednak nie tylko kobiety interesują się protestem. Na swoim instagramie głos zabrał Taco Hemingway.

ZOBACZ: Miley Cyrus opublikowała post o aborcji w Polsce

Taco Hemingway polski raper, który w wielu swoich piosenkach pokazywał, że nie popiera działań aktualnego rządu. Raper teraz na swoim Instagramie opublikował post, gdzie zabrał głos. Tekst był skierowany do kobiet protestujących. Artysta nie popiera decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

„Głęboko wierzę, że za jakiś czas będziemy to wszystko wspominać jak jakiś bardzo długi, bardzo zły sen. Patrząc na nastroje społeczne- koniec jest już bliżej, niż dalej”– możemy przeczytać w wypowiedzi Taco Hemingwaya.

Taco Hemingway wyjaśnia czym jest patriotyzm, źródło instagram: tacohemingway
Raper podkreśla, że jest dumny z Polek, źródło instagram: tacohemingway

ZOBACZ: Strajk Kobiet odbył się nawet w Sejmie.

Taco Hemingway podkreśla, że jest dumny z osób protestujących. Przypomina również, że kobiety to społeczeństwo, co niestety w obecnej sytuacji jest nam zabierane.

ZOBACZ: Taco Hemingway – POLSKIE TANGO (prod. Lanek)

autor: Paulina Bąk

źródło: pudelek.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x