Kategorie

David Beckham całuje swoją córkę w usta

David Beckham całuje swoją córkę w usta
David Beckham

Victoria Beckham na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się zdjęciem męża z córką. David całuje swoją córkę w usta. Fani uważają, że jest to niestosowne.

Victoria Beckham uznaję się za kreatorkę mody, ale i również za bardzo rodzinną osobę. Jej instagram to zdjęcia z jej linii ubrań i typowe rodzinne wspomnienia. Często publikuje fotografie z mężem lub dziećmi. Chętnie się dzieli ze swoimi fanami. Tym razem jednak zdjęcie córki z ojcem nie zostało przyjęte za ciepło.

ZOBACZ: Kanye West złamał zasady kwarantanny.

Była członkini Spice Girls opublikowała zdjęcie jak David Beckham całuje swoją 9-letnią córkę w usta. Fotografia podpisana jest „The best Daddy” (tłum. Najlepszy tata). Fani zareagowali bardzo szybko. Nie wszystkim spodobał się post. Obserwatorzy uważają, że zdjęcie jest niestosowne i David nie powinien tak okazywać uczuć swojej córce.

David Beckham całuje córkę w usta, źródło instagram: victoriabeckham

ZOBACZ: Jeden z najpopularniejszych piłkarzy ma koronawirusa

Pod postem pojawiły się komentarze typu: „Uwielbiam waszą rodzinę, ale nigdy nie rozumiałam rodziców całujących dzieci w usta” albo „David, taki rodzaj pocałunku z twoją córką … To dość dziwne. Oprócz komentarzy obserwatorów oburzonych zdjęciem i zachowaniem Davida, możemy przeczytać też i te pozytywne. Wielu fanów uważa, że nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to ojciec z córką. Jedna z obserwatorek napisała „Jest jej tatą. Nadal całuję swoje dzieci w usta, bo są moimi dziećmi i je kocham.”

ZOBACZ: 73 Questions with Victoria Beckham | Vogue

Rodzina Beckham nie przejęła się hejtem

Mimo wielu negatywnych komentarzy Victoria Beckham nie usunęła postu, a na wytłumaczenie Davida długo nie trzeba było czekać.

„Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom. Zostałem skrytykowany za to, że pocałowałem w usta córkę. Całuję w usta wszystkie moje dzieci. No może z wyjątkiem Brooklyna, on ma 18 lat i to byłoby już nieco dziwne”– pisze David na swoim instagramie. Piłkarz przestał przejmował się takimi uwagami ze względu na to, że jak podkreśla jest tata i ma prawo okazywać uczucia swoim dzieciom.

A wy uważacie, że to normalne, że tata całuje swoją córkę w usta. Czy może jednak nie powinno się tak robić?

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x