Kategorie

Brudziński: „Dziękuję opatrzności, że premierem jest Mateusz Morawiecki a PiS odpowiada za Polskę”

Brudziński: „Dziękuję opatrzności, że premierem jest Mateusz Morawiecki a PiS odpowiada za Polskę”
pexels

Eurodeputowany PiS Joachim Brudziński, po wystąpieniu premiera Mateusza Morawieckiego w Sejmie, postanowił na Twitterze pochwalić obecny rząd oraz samego premiera.

Premier Mateusz Morawiecki podczas wystąpienia w Sejmie relacjonował działania rządu w walce z koronawirusem. Według słów premiera, kraj świetnie sobie radzi podczas pandemii, a rząd zrobił wszystko, by Polakom żyło się dobrze i, aby nie trzeba było zamykać gospodarki.

Zobacz: Polska gotowa na drugą falę koronawirusa? Przychodnie mogą pękać w szwach

Będziemy tworzyć taki system szpitalnej dostępności łóżek, żeby nie spotkało nas to, co spotkało Europę Zachodnią i największe państwa świata. Mamy 45 proc. wolnych respiratorów  – deklarował Mateusz Morawiecki.

O ile słowa premiera były bardzo optymistyczne, to nie uwierzyła w nie opozycja, która zaczęła krytykować rząd. Politycy nie zgadzali się z takim pozytywnym nastawieniem.

Zobacz: Rafał Trzaskowski zwołuje sztab kryzysowy w sprawie koronawirusa.

Eurodeputowany PiS Joachim Brudziński nie pozostał bierny na krytykę opozycji i postanowił publicznie, na swoim Twitterze wyrazić uznanie dla zarówno premiera jak i obecnie rządzących.

Dziekuję opatrzności,że premierem jest @MorawieckiM

a @pisorgpl

odpowiada za Polskę.Proszę sobie wyobrazić,że w czasie pandemii u władzy jest #PO, premierem jest #Budka, szefem #MSWIA #Nitras, ministrem zdrowia #Arlukowicz, ministrem rodziny #Rabiej a ministrem oświaty #Pomaska. – czytamy we wpisie

Źródło: shareinfo.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x