Kategorie

Wpadka Martyny Wojciechowskiej na Instagramie.

Wpadka Martyny Wojciechowskiej na Instagramie.
Martyna Wojciechowska z bohaterką wydarzeń w Bejrucie, źródło instagram: martyna.world

Martyna Wojciechowska opublikowała na instagramie filmik z zapowiedzią nowego sezonu jej programu. Niestety okazał się on totalną wpadką.

Martyna Wojciechowska ostatnio nie znika z portali plotkarskich. Przyczyną tego jest potajemny ślub z Przemysławem Kossakowskim. Zdjęcie z ich ślubu stały się hitem, a ludzie nie odchodzili od zachwytu. Niestety Martyna Wojciechowska nie sądziła, że po tak wielu zachwytach walnie taką wtopę.

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!

Środa około godziny 18 na oficjalne konto Martyny zostaje opublikowany filmik z zapowiedzią pierwszego odcinka „Kobiety na krańcu świata”. W premierowym odcinku ma zostać pokazana katastrofa wybuchu w Bejrucie. A przede wszystkim program chcę pokazać bohaterki, które były podczas wybuchu i pomagają osobom poszkodowanym przez katastrofę. Na wideo widać Martynę Wojciechowską, a za nią zniszczone budynki. Przez chwilę możemy usłyszeć krótką opowieść Martyny o miejscu i bohaterkach. Wypowiedź Martyny zostaje przerwana krótkim filmikiem z momentu wybuchu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w momencie wybuchu słychać kobiece odgłosy z filmu pornograficznego.

https://www.instagram.com/p/CGncOWgnV37/

ZOBACZ: Lech Wałęsa pod kościołem droczy się z małą cyganką

Fani szybko zareagowali i upomnieli autorkę filmu. Martyna Wojciechowska szybko usunęła filmik. Niestety nie posmak pozostał. Obserwatorzy Wojciechowskiej się rozgoryczeni, że taki filmik opublikowali bez wcześniejszego obejrzenia.

„Nasuwa się jedno, zasadnicze pytanie- jakim cudem doszło do publikacji tego materiału w takiej formie?”– mogliśmy przeczytać jeden z komentarzy pod usuniętym filmem.

Na profilu Martyny ponownie pojawił się film, jednak już bez momentu wybuchu.

https://www.instagram.com/p/CGnV-oAnd3o/

Niestety wpadka nie zostanie Martynie tak szybko zapomniana i mimo usunięcia materiału, fani dopytują się pod innymi materiałami dlaczego nie skomentowała tej sytuacji.

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska o ślubie i zaręczynach. Pokazała nam pierścionek z meteorytu: „Jest kosmiczny”

autor: Paulina Bąk

źródło: pudelek.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x