Kategorie

Jaka jest różnica między autodetailingiem a myjnią samochodową?

Jaka jest różnica między autodetailingiem a myjnią samochodową?
Jaką myjnię wybrać? Źródło: Pixabay

Każdy właściciel auta stara się jak najlepiej dbać o swój pojazd. Chcąc zachować jego czystość często odwiedza myjnie automatyczne lub ręczne. Jednak czy nie lepiej wybrać myjni detailingowej? Jaka jest różnica pomiędzy pierwszą a drugą formą umycia samochodu?

Tradycyjna myjnia samochodowa

Mówiąc o tym sposobie mycia samochodu, najczęściej mamy na myśli myjnię ręczną lub automatyczną. Gąbki myjące samochód, umyły przedtem setki innych pojazdów. Często są wykonane ze słabego materiału, który w połączeniu z lakierem samochodu skutecznie go rysuje. Szmatka do czyszczenia samochodu maczana jest w brudnej wodzie lub starym szamponie. Co za tym idzie? Wcieramy z powrotem zanieczyszczenia, które chcieliśmy zmyć.

Myjnia
Najlepszy sposób umycia auta. Źródło: Pixabay

Nieznane środki chemiczne

Myjnie automatyczne nie informują jakiś środków chemicznych używają do umycia auta. Każdy samochód myty jest tymi samymi produktami. Czy one aby na pewno powinny być stosowane do wszystkich rodzajów lakieru? Zazwyczaj w takich myjniach, cały proces umycia auta trwa do 10 minut. Jeżeli chcemy dokładnie zając się swoim autem, ten czas może być zbyt krótki.

Zobacz: Były wicepremier Roman Giertych aresztowany

Czym jest mycie detailingowe?

Jest to dość nowa branża w Polsce, która szybko się rozwija. Nazwa pochodzi od słowa „detail” – czyli szczegół. Możemy więc liczyć, że przyprowadzając auto do takiej myjni otrzymamy szczegółową i idealnie dobraną opiekę dla naszego samochodu. Tym co różni myjnie detailingowe od ręcznych czy automatycznych jest profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb.

Kto może skorzystać z usług detailingowych?

Zobacz: Leki przeciwwirusowe nie uchronią nas przed koronawirusem!

Każdy! Jeżeli zależy Ci na dobrej pielęgnacji swojego auta, to będzie strzał w dziesiątkę. Auto detailing dba o wysoką jakość wykonywanych usług. Pracownicy dbają żeby lakier samochodu po umyciu, został w nienaruszonym stanie. Chemia do pielęgnacji aut jest starannie dobrana pod potrzeby każdego pojazdu. Auto detailing nie jest tylko umyciem samochodu. Oferuje także renowację i zabezpieczenia lakieru oraz felg pojazdów.

Autor: Natalia Czyż

Natalia Czyż

Studentka III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x