Kategorie

Reaktywacja dobrze znanego serialu kryminalnego

Reaktywacja dobrze znanego serialu kryminalnego
Oficjalny plakat serialu "Dexter" - filmweb.pl

„Dexter” serial udostępniony do oglądania w roku 2006, teraz doczeka się kontynuacji. Emisja zakończyła się w 2013 roku, ale już na 2021 rok stacja Showtime ogłosiła reaktywację.

Zobacz: Obsada serialu

Fani seriali kryminalnych oraz samego Dextera (tytułowego bohatera), już mogą świętować. Stacja Showtime zapowiedziała, że w 2021 roku doczekamy się kontynuacji kultowego serialu. Wypuszczone ma zostać 10 nowych odcinków. W tytułowej roli znów zobaczymy Michaela C. Halla, który otrzymał nagrodę Złotego Globa. A sam serial ma być kontynuacją otwartego zakończenia, które zostało zaprezentowane w ósmym sezonie.

Zobacz też: Co obejrzeć na Netflix? Seriale

– „Dexter” to wyjątkowy serial. Cieszymy się, że powraca – powiedział Gary Levine z Showtime, potwierdzając udział Halla w projekcie. W ostatnim czasie nie powiodło się kilka prób wskrzeszenia seriali. Wystarczy przywołać przykłady „Prison Break”, „Heroes Reborn”, czy „Dallas” – przeczytamy na Vouge.pl

Kto nie zna Dextera?

Dexter jest pracownikiem policji w Maiami. Pracuje przy sprawach kryminalnych, a dokładnie prowadzi analizy. Analizuje jak doszło do zabójstwa, jakie było narzędzi zbrodni i wyszukuje inne niezbędne dane. Ta praca nie raz pomogła mu zatuszować zbrodnie. Główny bohater maskuje niektóre zbrodnie, żeby zaspokoić własne potrzeby. Ponieważ Dexter też jest mordercą. Od dziecka zmaga się z potrzebą mordowania. Osiem pierwszych sezonów opowiada o jego codziennym życiu i jak się ono łączy z chorobliwą potrzebą zabijania. Bohater ma ciekawy profil osobowości, który albo się pokocha, albo znienawidzi.

Zobacz też: „Emily w Paryżu”

Zakończenie

Ponieważ twórcy zdecydowali się zakończyć serial dając możliwość dopowiedzenia dalszej historii, wielu fanów było zawiedzionych. I to stało się motywacją dla reżysera do nagrania kontynuacji. Będziemy mieć okazję zobaczyć, jak wyciągane są konsekwencje za czyny Dextera. Czyli za zbrodnie popełnione w poprzednich sezonach. A każdy, kto Dextera jeszcze nie zna, ma dużo czasu żeby nadrobić osiem sezonów. I już niebawem cieszyć się kolejnymi historiami z życia analityka/mordercy.

Autor: Weronika Kuchciak

Źródło: Vouge.pl

Weronika Kuchciak

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x