Kategorie

Justyna Żyła znów uszczypliwie o byłym mężu. Skomentowała wiek jego partnerki

Justyna Żyła znów uszczypliwie o byłym mężu. Skomentowała wiek jego partnerki
Instagram justynazyla

Choć od rozwodu Justyny Żyły i Piotra Żyły minęły dwa lata, to para nie przestaje komentować na wzajem swoich poczynań. Co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiają się przecieki z SMS-ów i prywatnych rozmów byłych małżonków. Po raz kolejny mogliśmy przeczytać także uszczypliwości na temat partnerki Piotra Żyły.

Burzliwy związek

Przypomnijmy, że Justyna Żyła wybiła się w mediach w 2018 roku dzięki swoim emocjonalnym wpisom na Instagramie, które uderzały w jej byłego męża, popularnego skoczka Piotra. Rozpętanie medialnej burzy przez Żyłę sprawiło, że zainteresował się nią „Playboy”. Była żona Piotra Żyły zgodziła się na udział w rozbieranej sesji i w maju 2018 roku mogliśmy zobaczyć Justynę w góralskiej scenerii na okładce magazynu dla panów. Jednak to nie wszystko. W sierpniu tego samego roku Żyła założyła kanał kulinarny na YouTube, a wiosną 2019 roku 33-latka wystąpiła w dziewiątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Zobacz: Justyna Żyła znowu zakochana.

Już jakiś czas temu Justyna Żyła na swoim instagramie dawała sygnały, że jej serce jest ponownie zajęte. Ostatnio na InstaStory u celebrytki pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Na zdjęciu był podpis „Miłość rośnie wokół nas”. Nie znamy tożsamości mężczyzny. Możemy jedynie domyślać się, że ma imię na literę „A”. Po wielu przepychankach z byłym mężem Justyna Żyła w swoim sercu znalazła miejsce dla nowego mężczyzny.

I choć mogłoby się wydawać, że Justyna Żyła dała sobie spokój z byłym mężem i nie będzie zaprzątała sobie głowy jego życiem, to w mediach społecznościowych pojawił się kolejny, uszczypliwy komentarz skierowany w jego stronę.

Zobacz: Justyna Żyła o adopcji dzieci przez pary homoseksualne: „Nie mam nic przeciwko”

„Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci”

W sieci znów zawrzało, kiedy to na Instargamie Justyny pojawił się komentarz odnoszący się do zdjęcia Piotra Żyły oraz jego nowej partnerki. Wybranką skoczka okazała się dużo od niego młodsza modelka i aktorka. 23-letnia Marcelina Ziętek zapozowała na zdjęciu z Piotrem Żyłą i pieskiem. para czule trzyma się za dłonie. Taki kadr najwyraźniej wpienił Justynę Żyłę, która postanowiła skomentować miłosne uniesienia byłego męża.

Zobacz: Justyna Żyła jak milion dolarów! Co za metamorfoza!

Justyna Żyła znów uszczypliwie o byłym mężu

Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna. Tyle w temacie, mam nadzieję, że Twoja „modelka” uszanuje zdanie naszych dzieci – napisała Justyna

Wpis celebrytki nie zabawił w sieci zbyt długo. Został usunięty. Jednak czy Justyna Żyła nie będzie już wtrącać się w prywatne życie byłego męża?

Zobacz: Justyna Żyła szuka męża „takiego co kosić umie”! Ktoś chętny?

Justyna Żyła znów uszczypliwie o byłym mężu
Justyna Żyła znów uszczypliwie o byłym mężu
https://www.instagram.com/p/CDAyrcCnzSf/
Justyna Żyła znów uszczypliwie o byłym mężu

Zobacz: Piotr Żyła wraz z dziewczyną pochwalili się nowym członkiem rodziny?

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x