Kategorie

Elżbieta Romanowska szczerze o rzeczywistości w gipsie!

Elżbieta Romanowska szczerze o rzeczywistości w gipsie!
Elżbieta Romanowska w gipsie instagram.com/elaromanowska/

Ela Romanowska to aktorka znana większej publiczności głównie z seriali oraz programów rozrywkowych takich jak „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „Jak oni śpiewają”. Gwiazda wyznała na swoim instagramie, że podziwia osoby niepełnosprawne.

Zobacz: Oficjalny instagram aktorki

Trudna rzeczywistość

Romanowska jakiś czas temu uległa niefortunnemu wypadkowi i w rezultacie skończyła z ręką w gipsie. Aktorka zamieściła na instagramie post, w którym przyznaje się do gorszego dnia i dzieli z fanami przemyśleniami związanymi z obecnym stanem. Gwiazda zwróciła uwagę na fakt, że na co dzień nie myślimy o tym jak wiele potrafimy sami zrobić – ubrać się, ugotować sobie posiłek, albo podróżować – jest to dla nas naturalne i oczywiste. W gipsie Romanowska nie może się nawet sama uczesać, samodzielne założenie ubrań porównała do „zdobycia wysokiej góry”. To sprawiło, że jak przyznała, „trochę popłakała i poużalała się nad sobą”.

#Girlpower!

Fani zasypali smutną aktorkę komentarzami, w których ją pocieszają. Niepotrzebnie, ponieważ w tym samym poście Romanowska dodała pozytywne hasztagi i wyraziła uznanie dla osób, które codziennie zmagają się z niepełnosprawnością i nie załamują. Przywołała się do porządku i stwierdziła, że wytrzyma kilka tygodni z niesprawną ręką – „(…) koniec marudzenia czas kopnąć się w tyłek i działać, wykorzystać ten czas przymusowego siedzenia w chałupie (…) produktywnie!!!” – czytamy.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska na instagramie znowu z dystansem.

Aktorka tym postem udowodniła, że jest normalną osobą i tak jak my wszyscy, ma wzloty i upadki, lepsze i gorsze nastroje. Jak zawsze, zaraża pozytywną energią i dobrą myślą. Dołączamy się do ciepłych słów fanów i życzymy rychłego powrotu do zdrowia oraz podziwiamy energię do działania Eli Romanowskiej!

Autor: Karolina Knap

Źródło: kobieta.wp.pl
instagram.com/elaromanowska/

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x