Kategorie

Aleksandra Żebrowska na instagramie znowu z dystansem.

Aleksandra Żebrowska na instagramie znowu z dystansem.
Aleksandra Żebrowska pokazuje jak wygląda prawdziwe życie matki trójki dzieci, instagram: olazebrowska

Aleksandra Żebrowska żona Michała Żebrowskiego i mama trójki dzieci. Sympatie fanów zyskała pokazując prawdziwe życie.

ZOBACZ: Maffashion i Czarek Jóźwik wciąż się przyjaźnią.

Żona Michała Żebrowskiego słynie z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. Przez to zyskała sobie ogromną ilość obserwujących, którzy śledzą jej prawdziwe życie w social mediach. Aleksandra publikuje zdjęcie, które ukazują jak wygląda jej typowy dzień. Niepomalowana i ubrana w dres to jej codzienny look. Nie ukrywa tego, ponieważ jest mama trójki dzieci. Niedawno urodziła synka- Feliksa i jej życie wygląda tak jak życie każdej kobiety po ciąży. Opieka nad dziećmi, zajmowanie się domem. Fani uwielbiają w Żebrowskiej to, że nie ukrywa zmęczenia, a wręcz przeciwnie chwali się nim. Ostatnio nawet opublikowała zdjęcie na którym widać cellulit i rozstępy. Ale jak sama autorka zdjęcia podkreśliła, to normalne, że jej ciało zmieniło się po trójce dzieci.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski pogrążony w żałobie. Odszedł ktoś bardzo bliski

Ostatnio Aleksandra Żebrowska na swoim instagramie opublikowała zdjęcie. Stoi ona w kuchni przy kuchence, w samej koszulce i w majtkach. W opisie do zdjęcia czytamy „znowu makaron z pesto?”. Tym razem nie mogło być inaczej. Autorka po opublikowaniu zdjęcia dostała bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Między innymi „Jak na Ciebie patrzę, to chce mi się żyć”.

Mimo wielu pozytywnych komentarzy Aleksandra Żebrowska spotyka się też i z hejtem. Wiele osób uważa, że treści, które zamieszcza ona na swoim profilu są niestosowane jak dla matki 3 dzieci. I pod wyżej wspomnianym postem znalazł się taki komentarz „trochę niechlujne”. Aleksandra Żebrowska słynie jednak z tego, że odpowiada na takie komentarze z sporym dystansem. „Dobrze, że tylko trochę😂” odpowiedziała kobieta.

ZOBACZ: NASZ PIERWSZY RAZ

autor: Paulina Bąk

źródło: rmf

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x