Kategorie

Małgorzata Rozenek dementuje plotki

Małgorzata Rozenek dementuje plotki
Małgorzata Rozenek Majdan Instagram m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan została posądzona przez pewną gazetę o to, że w nowym filmie Patryka Vegi zagra stręczycielkę, a dodatkowo wraz z reżyserem trenuje przeklinanie. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać.

W sobotę gwiazda pokazała na Instagramie spacer ze swoim mężem i najmłodszym dzieckiem, a zaraz potem opowiedziała na Instastory którym o niemiłej dla niej sytuacji. Do aktorki zadzwoniła jej mama. Przeczytała ona newsa o tym, że nowa rola pani Małgorzaty polega na przeklinaniu oraz, że gra ona stręczycielkę. Informacja ta miała wyjść od kogoś z produkcji. Rozenek zaprzeczyła tym informacjom mówiąc, że jej rola polega na czymś innym. Nie wyjawiła jednak na czym. Następnie wraz ze swoim mężem skrytykowała dziennikarza, który napisał tą informację. Powiedziała, że redakcja tej gazety już próbowała się skontaktować z nią oraz z jej sztabem i dostali informację, że jej rola nie polega na powiązaniu ze światem przestępczym. Małgorzata dodała jeszcze, że mimo wszystko cieszy ją zainteresowanie produkcją.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek gwiazdą nowego filmu Patryka Vegi!

O nowym filmie wiadomo jeszcze niewiele. Sama gwiazda twierdzi, że będzie on spektakularny. Niedawno dodała na swojego Instagrama zdjęcie z zakrwawionym nosem. Była to tylko charakteryzacja na potrzeby produkcji, a Rozenek zdjęcie opatrzyła hashtagiem #ontheset. Oznacza to „na planie”. 

Małgorzata Rozenek z charakteryzacją Instagram m_rozenek

Zobacz: Małgorzata Rozenek publikuje odważne zdjęcia

Patryk Vega jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych  polskich reżyserów. Mimo tego, że jego filmy są słabo oceniane przez krytyków filmowych – szczególnie te nowsze , to na salach kinowych zawsze jest duża frekwencja. Vega stworzył takie filmy, jak np.: ”Pitbull”, „Kobiety mafii”, „Botoks”. Aktualnie w kinach leci jego produkcja pt. „Pętla”. Jedno jest pewne – jego filmy zawsze poruszają kontrowersyjne tematy. Wzbudzają także wiele emocji. Można więc przypuszczać, że po nowej produkcji z Małgorzatą Rozenek będziemy mogli spodziewać się tego samego.

Zobacz też: [+18] Patryk Vega ujawnia sekstaśmy?

Źródła: Instagram

Autor: Jessica Pawłowska

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x