Kategorie

Przedszkolanka skazana na śmierć. Otruła swoich podopiecznych!

Przedszkolanka skazana na śmierć. Otruła swoich podopiecznych!
pixabay

Do tragedii doszło w Chinach. tam przedszkolanka podała swoim podopiecznym jedzenie z trucizną. Zamiar był taki, że chciała otruć swojego kolegę.

Przedszkolanka otruła dzieci

Przedszkolanka w jednej z placówek w Chinach chciała zemścić się na swoim koledze z pracy. Truciznę dodała do owsianki, którą zjadło 25 dzieci. Wszystkie trafiły do szpitala, a jedno dziecko zmarło.

Zobacz: Śmierć po zjedzeniu winogron! Ofiarami były małe dzieci!

Kobieta dodała do jedzenia azotynu sodu i jak sama przyznaje, nie wiedziała, że może on zaszkodzić przedszkolakom. Jej celem był inny nauczyciel. Co więcej, kobieta już raz użyła w celu otrucia wymieniony środek.

Kara śmierci dla przedszkolanki

Jak podaje dziendobry.tvn, Chinka chciała także otruć swojego męża. Użyła do tego także azotynu sodu. W związku z wszystkimi zarzutami jakie padły na oskarżoną, sąd wymierzył jej najsurowszą karę – karę śmierci.

Zobacz: Bite, głodne i torturowane: hitlerowski obóz koncentracyjny dla dzieci

W Chinach cały czas wykonuje się wyroki śmierci. Nie ma podanych dokładnych danych, ile osób jest karanych w ten sposób. Wiadomo, że oskarżonym podaje się zastrzyk lub rozstrzeliwuje się ich.

Zobacz: Horror dwójki dzieci. Zmarły zamknięte w nagrzanym aucie! Były pod opieką ojca

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x