Kategorie

Poszukiwania Macieja Aleksiuka nadal trwają.

Poszukiwania Macieja Aleksiuka nadal trwają.
Zaginiony Maciek Aleksiuk, źródło: facebook Zaginieni- Szukamy Was

W nocy z 25 na 26 września zaginął Maciej Alesiuk. Chłopak był ze znajomymi w jednym z wrocławskich klubów.

Od 26 września trwają poszukiwania 20-letniego Macieja Alesiuka. Chłopak wyszedł w piątek ze znajomymi do jednego z wrocławskich klubów. 26 września miał pojawić się na meczu, jednak chłopak od ostatniego logowania telefonu nie daje znaków życia. Wczoraj policja sprawdzała Odrę w poszukiwaniu ciała jednak nic nie znaleziono. Sprawę aktualnie prowadzi policja we Wrocławiu i Świdnicy.

ZOBACZ: Kalifornia płonie

Jak podaje portal wiadomości.onet.pl „Maciek po raz ostatni był widziany ok. godz 2 w nocy w klubie X-Demon.” Kurtka Maćka została znaleziona w klubie, jednak nie wiadomo co stało się z chłopakiem. Policja nie chce udzielać informacji na temat tego, co zapisały kamery z miejsca wydarzeń. Oprócz tego analizują doniesienia osób trzecich na temat tamtej nocy. Według zawartych komentarzy pod postami, świadkowie wyznają, że widzieli jak chłopak był bity przez ochroniarzy wyżej wymienionego klubu. Rodzina jak i przyjaciele cały czas mają nadzieję, że chłopak odnajdzie się cały i zdrowy. Brat Maćka opublikował wczoraj post dziękując wszystkim osobom, które angażują się w poszukiwania.

Trwają nadal poszukiwania Maćka Aleksiuka, źródło: facebook Zaginieni- Szukamy Was

ZOBACZ: Krzyki, wyzwiska i przerywanie wypowiedzi, czyli debata prezydencka

Maciej Aleksiuk ma 20 lat, 175 cm wzrostu, ciemne blond włosy. Chłopak miał ubrane czarne spodnie, białą koszulkę i czarne buty. Ktokolwiek kto posiada informację na temat Maćka Aleksiuka proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław lub numerem alarmowym 112. Strona „Zaginieni- Szukamy Was” na bieżąco publikują informację dotyczące 20-latka.

autor: Paulina Bąk

źródło: wiadomosci.onet.pl

Paulina Bąk

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x