Kategorie

Dom na kółkach

Dom na kółkach
www.creativecommons.org Autor: Trey Ratcliff

Kamper stał się marzeniem większości ludzi,to wygodny dom na kółkach. Kamperem można wybrać się w podróż dookoła świata nie martwiąc o nocleg. Ten fantastyczny pojazd nigdy nie wyszedł z mody!


Ponadczasowy pojazd


Pierwotnie modne stały się przyczepy campingowe, które głównie służyły jako środek transportu a nie miejsce zamieszkania. Najstarszą z nich zaprojektowała i wykonała firma Bristol Carriage Company w 1880 roku. Nosiła ona nazwę „Wędrowiec”. W niedalekiej przyszłości przyczepę zastąpił kamper. Ta opcja jest o wiele wygodniejsza, bardziej praktyczna i komfortowa.

www.creativecommons.org Autor: demandaj

Zobacz koniecznie : Podróżowanie kamperem

Zobacz : Biblia – tajemnicza Księga


Dom, hotel i restauracja w jednym


Nowoczesne kampery cieszą się wspaniałym wyposażeniem. Nie brak w nich wygodnych łóżek, wspaniałej łazienki oraz kuchni, gdzie możemy przyrządzić wyśmienite potrawy. To naprawdę wspaniały pomysł dla ekonomicznych turystów. Nie musimy meldować się w hotelu czy rezerwować stolika w restauracji. Mamy to wszystko zagwarantowane w jednym miejscu. W wyposażeniu kampera znajdziemy szafkę kuchenną, daszek przeciwsłoneczny, namiot – przedsionek do przyczepy, podgrzewacz do wody, automatyczne ładowarki oraz szereg innych niezbędnych akcesoriów podróży.

www.creativecommons.org Autor: Vanguard Campervan Conversions

Zobacz koniecznie: Relacja z podróży kamperem


Bezpieczna podróż


Kampery są bezpiecznymi samochodami, które wyposażone zostały we wszelkie instrukcje obsługi. Podróżując wypożyczonym kamperem, możemy być pewni, że przysługują nam punkty serwisowe w razie awarii. Ponad to możemy korzystać z pól kempingowych strzeżonych, gdzie będziemy spać bezpiecznie.

www.creativecommons.org Autor: demandaj


O każdej porze roku

www.creativecommons.org Autor: Gabriel Hohol


Podróże mogą się odbywać, o każdej porze roku. Kamper jest bardzo odpornym pojazdem na złe warunki atmosferyczne czy pogodowe. Podróżując latem i zimą, cieszymy się z pięknych widoków w podróży. Podróżowanie kamperem stało się niebywale modne i ekskluzywne. Ta forma wypoczynku zbliża ze sobą ludzi i staje się niezapomnianą przygodą na resztę życia.

Zobacz: Powrót stanu wyjątkowego

Autor: Agata Geronin

Agata Geronin

POWIĄZANE POSTY

One thought on “Dom na kółkach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x