Kategorie

Oliwia Bieniuk o swojej mamie, przyszłości i karierze…

Oliwia Bieniuk o swojej mamie, przyszłości i karierze…
Oliwia Bieniuk sesja instagram.com/oliwia.bieniuk

Córka Anny Przybylskiej, siedemnastoletnia Oliwia Bieniuk, choć bardzo młoda, może pochwalić się już udziałem w kilku bardzo interesujących projektach. Nastolatka chętnie publikuje również momenty ze swojego życia prywatnego na Instagramie. Dowiedzmy się, co mówi o swojej przyszłości.

Nowe projekty i okładka Oliwii Bieniuk

Oliwka coraz częściej wypowiada się publicznie. Ostatnio do sklepów trafiła jej autorska kolekcja torebek, we współpracy z marką O bag, a okładkę najnowszego numeru magazynu Viva! zdobi właśnie jej zdjęcie.

Nastolatka w wywiadzie dla Vivy! mówi o swojej zmarłej mamie. Opowiada o tym, że chciałaby pójść w jej ślady i zostać aktorką. Przed Oliwią matura, a po niej chciałaby spróbować swoich sił w aktorstwie i będzie zdawać egzaminy w kilku szkołach w Polsce.

Zobacz: Oliwia Bieniuk i sekretny projekt!

Oliwia Bieniuk, źródło: instagram.com/viva_magazyn
Sesja zdjęciowa nowej kolekcji toreb marki O bag, autorstwa Oliwii Bieniuk, źródło: instagram.com/oliwia.bieniuk

Zobacz: Dowiedz się jakim typem jesteś!

Nastolatka o zmarłej mamie…

Ostatnio Oliwia wystąpiła też w krótkometrażowym filmie Reżysera Życia. Swoim występem poruszyła wielu widzów, ponieważ odniosła się w nim do straty mamy – Anny Przybylskiej. Odniosła się do tego w poruszających słowach:

„Chociaż nie rozpłakałam się na planie, a być może powinnam. Ale nie umiem płakać na zawołanie, nie umiem przy ludziach ronić łez, myśląc o mamie. Musiałabym być wtedy sama ze sobą…”

źródło: pudelek.pl

Jej celem jest zdobyć wykształcenie.

Dziewczyna bardzo poważnie podchodzi do swojej przyszłości. Skupia się głównie na nauce, ponieważ chciałaby osiągnąć jak najlepsze wyniki, które pozwolą jej na dalszą edukację. Duże wsparcie dostaje od swojej rodziny – taty Jarosława Bieniuka, oraz braci Jana i Szymona. Oliwka blisko kontakt z Natalią Siwiec i jej rodziną. Sama Natalia w ostatnim wywiadzie dla serwisu Pudelek.pl podkreśla, że zawsze wspiera nastolatkę i kibicuje jej w każdym działaniu. W gronie tak oddanych osób, Oliwia napewno czuje się szczęśliwa i pomoże jej to w rozwijaniu samej siebie i swoich pasji.

Oliwka napewno odziedziczyła nie tylko niezwykłą urodę, ale i talent aktorski po swojej mamie. Przekonamy się o tym na pewno już niedługo.

źródło: instagram.com/oliwia.bieniuk

Autor: Aleksandra Cheba

źródło: pudelek.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x