Kategorie

Episkopat krytykuje Polaków za nadużywanie alkoholu!

Episkopat krytykuje Polaków za nadużywanie alkoholu!
Episkopat krytykuje Polaków za nadużywanie alkoholu! Pixabay

Na Twitterze Episkopatu pojawił się wpis, w którym biskupi krytycznie odnieśli się do picia alkoholu przez Polaków. Według duchownych problem nietrzeźwości jest w kraju lekceważony!

W mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym Episkopat krytycznie odniósł się do picia alkoholu wśród Polaków. Duchownym nie podoba się, że napoje wysokoprocentowe są obecne praktycznie podczas każdego święta: od urodzin po święta narodowe.

Zobacz: Kontrowersyjny plakat na jednym z kościołów. Przy Rafale Trzaskowskim napisano: „śmierć, nieszczęście i przekleństwo”

Jak czytamy na twitterze Episkopatu, takie zachowania są według nich „chore”. Jak stwierdzili, problem alkoholu, a właściwie jego nadużywania, jest w Polsce lekceważony.

Na Twitterze EpiskopatNews czytamy:

Zobacz: Ojciec Tadeusz Rydzyk ostro o obostrzeniach w kraju: „To jest wyziębianie religijności”

Z bólem stwierdzamy, że w przestrzeni publicznej lekceważony jest problem nietrzeźwości. Chore są zwyczaje narodowe i rodzinne, które kultywują powszechne używanie alkoholu jako wyraz dobrego świętowania i udanej zabawy.

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x