Kategorie

Jerzy Stuhr opuścił szpital! W jakim jest stanie?

Jerzy Stuhr opuścił szpital! W jakim jest stanie?
Jerzy Stuhr opuścił szpital YouTube kadr z filmu Pogoda na jutro

Jerzy Stuhr po dwóch tygodniach przebywania w szpitalu, właśnie wrócił do domu. O jego stanie zdrowia poinformowała żona aktora, Barbara Stuhr.

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala

Jerzy Stuhr trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z udarem mózgu. Spędził tam dwa tygodnie. Na bieżąco o stanie zdrowia aktora informował jego syn, Maciej Stuhr oraz aktorka Krystyna Janda.

Zobacz; „Niech zdycha”. Maciej Stuhr otrzymuje przykre wiadomości w związku z chorobą ojca

O stanie zdrowia po wyjściu ze szpitala poinformowała żona Jerzego Stuhra, Barbara. Podkreśliła, że jej mąż czuje się dobrze, na co wpływ miało szybkie udzielenie pomocy medycznej.

Wyraziła także pełne uznanie dla personelu medycznego:

Zobacz: Krystyna Janda otrzymała wiadomość od Jerzego Stuhra! Wyznała jego treść

Ze swojej strony wyrażamy najwyższy podziw i podziękowania dla: załogi karetki z Rabki, personelu szpitala w Nowym Targu za wspaniałą decyzję i pomoc oraz za bardzo profesjonalną, serdeczną opiekę w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Cały personel od salowych przez pielęgniarki i nadzwyczajnych, budzących zaufanie lekarzy zasługuje na wyrazy najgłębszego szacunku i podziękowania od nas – zaznaczyła

Zobacz: Rafał Ziemkiewicz wyśmiał na wizji chorobę Jerzego Stuhra?

Problemy zdrowotne aktora

Jerzy Stuhr już od dawna mierzył się z problemami zdrowotnymi. 9 lat temu aktor walczył z rakiem krtani, a 5 lat później podejrzewano u niego zawał serca.

Zobacz: Maciej Stuhr poinformował o stanie zdrowia ojca. Poprosił o jedno

Stan zdrowia aktora nagle się pogorszyła, a poinformował o tym przyjaciel Stuhra, Jerzy Radziwiłowicz. Przekazał informację o tym, że aktor trafił do szpitala, ale przyznał, że nie zna szczegółów.

Jak donosiła Gazeta Wyborcza, Jerzy Stuhr trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z powodu wylewu. Jak czytamy w Gazecie, lekarze podejrzewają udar mózgu i przetransportowali aktora.

Stan Jerzego Stuhra był oceniany jako ciężki.

Zobacz: Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x