Kategorie

Simsy w prawdziwym życiu? Właśnie powstał reality show inspirowany kultową grą!

Simsy w prawdziwym życiu? Właśnie powstał reality show inspirowany kultową grą!
YouTube Sims Polska

Amerykańska stacja właśnie opublikowała premierowy odcinek nowego reality show. program jest inspirowany kultową grą „The Sims”. Na czym polega program?

Nowy program „The Sims Spark’d” to amerykański realty show, którego premierę można było oglądać na kanale TBS. Z pewnością będzie cieszył sie dużym zaciekawieniem i oglądalnością, gdyż będzie wzorowany na kultowej grze.

Zobacz: Dzieci chciały zmienić się w Spider-Mana. Ukąsiła je czarna wdowa

Reality show polega na zadawaniu uczestnikom różnych zadań, którzy ci muszą w określonym czasie wykonać. 12 uczestników będzie ocenianych przez trzech jurorów. Wyhraną w programie są oczywiście pieniądze. Osoba, która wygra program otzryma 100 tysięcy dolarów!

Zobacz: Uczniowie w Chinach zbanowali aplikacje, by nie odrabiać zadań domowych

Jest tez gratka dla fanów gry The Sims. Osoby, które wykonają wyzwania Spark’d Challenge będą mieli okazję wygrać uczestnictwo w reality show. Pierwsze wyzwanie Destination Wedding już ruszyło.

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x