Kategorie

Ponad 80 noworodków zarazonych koronawirusem! Apel dyrektor ds. zdrowia publicznego

Ponad 80 noworodków zarazonych koronawirusem! Apel dyrektor ds. zdrowia publicznego
Ponad 80 noworodków zarazonych koronawirusem! Pixabay

Dyrektor ds. zdrowia publicznego hrabstwa Corpus Cristi Nueces zaapelowała, by znaleźć sposób na wstrzymanie rozprzestrzeniajacego się koronawirusa. W Teksasie zarażonych wirusem jest 85 niemowląt!

Koronawirus rozprzestrzenił się w bardzo szybkim tempie. Najbardziej narażone są osoby w podeszłym wieku oraz chore. Mówi się, że dzieci mogą przejść zarażenie się bezobjawowo i nie zagraża to ich życiu i zdrowiu.

Zobacz: Niepełnosprawne dzieci zarażone koronawirusem! Mieszkają w sierocińcu!

Jednak dane , jakie przedstwiła dyrektor ds. zdrowia publicznego są zatrważajace. Annette Rodriguez poinformowała na konferencji prasowej, że zakażone dzieci nie osiągnęły nawet 1 roku życia.

Liczba zakażonych dzieci od marca do teraz wynosi już 85! W związku z tak dużym odsetkiem zarażonych niemowląt, pojawił się apel o wstzrymanie roprzestrzeniajacego się koronawirusa.

Zobacz: Horror dwójki dzieci. Zmarły zamknięte w nagrzanym aucie! Były pod opieką ojca

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x