Kategorie

Ivan Komarenko otrzymał zapomogę od państwa: „To jednak niewielki ułamek tego, co zarobiłbym podczas letniej trasy koncertowej”

Ivan Komarenko otrzymał zapomogę od państwa: „To jednak niewielki ułamek tego, co zarobiłbym podczas letniej trasy koncertowej”
Ivan Komarenko otrzymał zapomogę od państwa YouTube Ivan KOmarenko

Wśród gwiazd, które skorzystały z pomocy materialnej od państwa jest Ivan Komarenko. Czy wsparcie było wystarczające? Gwiazda zdradza, ile otrzymał od rządu.

W związku z wybuchem pandemi koronawirusa zrezygnowano z organizacji mprez masowych. Ucierpieli więc nie tylko fani kultury, ale także wykonawcy, których np. koncertowanie było jedynym źródłem dochodu.

Zobacz: Koronawirus w Polsce! Koncerty z największymi gwiazdami się nie odbędą!

W związku z brakiem koncertów, a co za tym idzie, dochodu, Ivan Komarenko postanowił skorzytsać z pomocy materialnej od państwa.

View this post on Instagram

Drodzy Fani! Wybory prezydenckie za nami. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Wyniki oczywiście mnie nie cieszą, ale też nie załamują. Konfederacja wyrasta na trzecią siłę w Polsce, bo chyba jasne jest, że Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia praktycznie niczym się nie różnią. Fachowymi analizami raczyć Was nie będę. Jeśli ktoś chce takowych posłuchać, niech obejrzy wieczór wyborczy wRealu24. Tam zobaczycie prawdziwie niezależnych historyków, prawników i dziennikarzy śledczych. Politykom Konfederacji bardzo dziękuję za zaproszenie na ich własny wieczór wyborczy na warszawskiej Pradze. Spędziłem kilka godzin w doborowym towarzystwie, o czym skrzętnie doniosła gazeta „Fakt” Idee Konfederacji są piękne i ponadczasowe. Mogą być chwilowo tłumione, ale nie zaginą, bo są głęboko zaszyte w naturze ludzkiej. Na dłuższą metę nikt nie zaakceptuje jakiejś „nowej normalności”. Sam Krzysztof Bosak jest politykiem bardzo młodym: nie skończył nawet 40-tki. Jednocześnie, w grupie młodych wyborców (18-29 lat) …zajął czołowe miejsce. O tym również informuje gazeta „Fakt” Tak więc wierzę, że standardowa normalność powróci, choć będzie to wymagało sporego wysiłku. Ja właśnie zaraz biegnę się powysilać. A zadanie mam naprawdę trudne: zostałem nominowany do Hot16Challenge przez samego Grzegorza Brauna! Prace są już na ukończeniu. Za kilka dni premiera! #krzysztofbosak #prezydent #telewizja #wyboryprezydenckie2020

A post shared by Ivan Komarenko (@ivankomarenko) on

Zobacz: Marcin Miller radzi sobie w dobie koronawirusa: „(…) grzechem byłoby, gdybym narzekał”

Rząd PiS przyznał mi jednorazową zapomogę. W czerwcu dostałem ze STOART-u 2,7 tys. zł. Tak, oczywiście jestem wdzięczny. To jednak niewielki ułamek tego, co zarobiłbym podczas letniej trasy koncertowej. Myślicie, że upominam się o więcej? Nie, pieniądze wyciągane z kieszeni podatnika wcale mnie nie cieszą. Ja jestem artystą-przedsiębiorcą i chcę, aby ludzie sami płacili mi za usługi, które świadczę -napisał na Facebooku piosenkarz

Gwiazda hitu „Jej czarne oczy” skorzytsał z pomocy STOARTu. Jest to organizacja, która wypłaca między innymi wynagrodzenia za pobór utworów muzycznych i zajmuje się ochroną praw do wykonań utworów.

Zobacz: Radosław Liszewski niezadowolony z obecnej sytuacji: „Dziś nie mam nic”

Artysta skorzystał z pomocy finansowej. Postanowił także przyznać się do tego, ile pomocy otrzymał. Nie jest to jednak wystarczajaca dla niego kwota.

źródło: o2.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x