Kategorie

Przerażajace spotkanie z niedźwiedziem! Filmik podbija Internet

Przerażajace spotkanie z niedźwiedziem! Filmik podbija Internet
Przerażajace spotkanie z niedźwiedziem! Twitter Rex Chapman

Do niecodziennego spotkania doszło w jednym z meksykańskich parków. W sieci krąży filmik, na którym widać jak kobieta stanęłą twarzą w twarz z niebezpiecznym niedźwiedziem. Reakcja kobiety podbija sieć!

Do spotkania między kobietą a niedźwiedziem doszło w Parku Ekologicznym Chipinque. Grupa młodych ludzi spacerowała szlakiem, gdy na ich drodze stanął niedźwiedź. Zwierze wyraźnie zaciekawione podchodziło śmiało do ludzi. Ci z kolei byli w wielkim szoku.

Zobacz: Delfin znany z serialu „Flipper” popełnił samobójstwo! To się stało naprawdę!

Na uznanie zasługuje reakcja turystów. Mimo starchu, zachowali oni duży spokój i opanowanie, zwłaszcza jedna z kobiet. Niedźwiedź wyraźnie zainteresował się jedną z turystek. Podchodził do niej wiele razy, aż w końcu stanął na dóch łapach. Ten moment wykorzystałą młoda kobieta, która zrobiła sobie z misiem… selfie!

Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom:

Czy zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem, kiedy się na niej opierał ??? – pytał z niedowierzaniem jeden z widzów filmiku

Zobacz: Za jabłka płacimy jak za zboże! Owoce cztery razy droższe

Na szczęście zwierze szybko się znudziło grupką przechodniów i oddaliło się, a turyści mogli odetchnąć. Film trafił oczywiście do sieci i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Źródło: o2.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x