Kategorie

Państwo Lewandowscy oczarowali wszytskich na weselu. Wiadomo, ile kosztuje sukienka Anny Lewandowskiej

Państwo Lewandowscy oczarowali wszytskich na weselu. Wiadomo, ile kosztuje sukienka Anny Lewandowskiej
Wiadomo, ile kosztuje sukienka Anny Lewandowskiej Instagram annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy to zdecydowanie jedna z najgorętszych par na świecie. Ich konta w mediach społecznościowych obserwują miliony. Każdy szczegół z ich życia jest pod bacznym okiem mediów. Tym razem pod lupę zostały wzięte kreacje Lewandowskich, w jakich udali się na wesele znajomych.

Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewnadowska urodziła niedawno drugą córeczkę – Laurę. Dumni rodzice diela sie swoim szczęściem z fanami. W miediach społecznościowych możemy podglądac życie piłkarza i jego żony, którzy bardzo chętnie zdradzaja szczegóły z ich rodzinnego życia.

Anna Lewandowska zaskoczyła ostatnio fanów swoją świetną figurą po porodzie, którą uzyskała w bardzo szybkim czasie. Zachęca także inne kobiety do aktywności fizycznej. Ostatnie poczynania Lewandowskiej mogliśmy podglądać, gdy ćwiczyła razem z Kaisą Zielińską.

Zobacz: Kasia Zielińska trzyma formę z Anną Lewandowską!

Robert Lewandwoski z kolei jest przeszczęśliwym tatą. Z dumą pozuje do zdjęć razem z córkami, a ostatnio pochwalił się umiejętnościami pływackimi córki Klary.

Rodzinę Lewandowskich mogliśmy podziwiać także na wakacjach, gdzie i Anna I Robert pochwalili się nienagannymi sylwetkami, które rozpalały zmysły internautów. Nie obyło się także bez przeszkód. Anna Lewandowska skarżyła się także na niewypał imprezy. Przed wyjściem ze znajomymi Lewandowscy musieli okiełznać swoje dzieci, po czym byli już zmęczeni na tyle, że ich impreza po prostu nie wyszła.

Zobacz: Nieudana randka Lewandowskich. „Normalnie imprezka „pełną parą”

Państwo Lewandowscy na weselu

Ostatnio rodzina spędziła przyjemny czas na weselu znajomych. Para olśniła wszyskich. Robert Lewandowski wybrał czarny, klasyczny garnitur. Za to jego żona zaszalała.

Zobacz: Rodzina Lewandowskich znów się powiększy? Anna Lewandowska snuje plany

Anna Lewandowska zaczarowała przepiękną sukienkę. Media od razu postanowiły odszukać model ubrania i sprawdzić, ile kosztuje.

Okazało sie, że sukienka, jaką Anna Lewandwoska miała na sobie pochodzi z kolekcji Magdy Butrym. Cena za sukienkę znanej projektantki wynosi ok. 5 tysięcy złotych.

Zobacz: Robert Lewandowski pokazał umięśniony brzuch i rozpalił zmysły internautek

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x