Kategorie

„Niech zdycha”. Maciej Stuhr otrzymuje przykre wiadomości w związku z chorobą ojca

„Niech zdycha”. Maciej Stuhr otrzymuje przykre wiadomości w związku z chorobą ojca
Maciej Stuhr otrzymuje przykre wiadomości Instagram gazetazoliborza

Jerzy Stuhr przebywa w szpitalu. Trafił tam z podejrzeniem udaru. jego stan jest określany jao ciężki mimo, że syn aktora poinformował, że tata czuje się lepiej. Wśród fanów pojawiła się grupa osób wspierajacych rodzinę Stuhrów. Są jednak tacy, którzy życzą aktorwi najgorszego. Maciej Stuhr po tym, jak jego ojciec trafił do szpitala otzrymywał przykre wiadomości, które celowały w jego ojca.

W ostatnich dniach informowaliśmy, że jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Jego stan był oceniany jako ciężki.

Jerzy Stuhr trafił do szpitala

Jak wynika z informacji umieszczonych na portalu „Wirtualna Polska„, do szpitala w ciężkim stanie trafił Jerzy Stuhr. Informacje zostały potwierdzone przez bliskich aktora.

Jerzy Stuhr już od dawna mierzył się z problemami zdrowotnymi. 9 lat temu aktor walczył z rakiem krtani, a 5 lat później podejrzewano u niego zawał serca.

Zobacz: Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala

Stan zdrowia aktora nagle się pogorszył, a poinformował o tym przyjaciel Stuhra, Jerzy Radziwiłowicz. Przekazał informację o tym, że aktor trafił do szpitala, ale przyznał, że nie zna szczegółów.

Jak donosi Gazeta Wyborcza, Jerzy Stuhr trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z powodu wylewu. Jak czytamy w Gazecie, lekarze podejrzewają udar mózgu i przetransportowali aktora.

Stan Jerzego Stuhra był oceniany jako ciężki.

Zobacz: Są nowe informacje odnośnie zdrowia Jerzego Stuhra

Maciej Stuhr przekazał informacje o stanie zdrowia ojca

Maciej Stuhr, syn Jerzego Stuhra, w rozmowie z Faktem poinformował w jakim stanie znajduje się obecnie jego ojciec.W swojej wypowiedzi zaznaczył czego najbardziej potrzebują.

Zobacz: Rafał Ziemkiewicz wyśmiał na wizji chorobę Jerzego Stuhra?

Tata powoli dochodzi do siebie. Teraz potrzebujemy spokoju – zaznaczył Maciej Stuhr

Maciej Stuhr otrzymuje przykre SMS-y

W stałym kontakcie z rodziną Jerzego Stuhra jest Krystyna Janda, któa w ostatnio poinformowała, jaką wiadomość dostaął od aktora.

Aktorka wspiera w trudnych chwilach zarówno Jerzego Stuhra, jak i jego rodzinę. Janda poinformowała także o bardzo przykrym incydencie.

Zobacz: Krystyna Janda otrzymała wiadomość od Jerzego Stuhra! Wyznała jego treść

Po tym, jak Jerzy Stuhr trafił do szpitala jego syn, maciej zaczął otrzymywac bardzo przykre wiadomości. Wiele oóśb życzyło śmierci aktorowi. Krystyna Janda w rozmowie w programie Rezerwacja prztoczyła kilka wiadomości, jakie dostaje syn aktora:

„Niech zdechnie”, „Umrze ci ojciec”

To jest straszne. Co to jest za naród? Co to są za ludzie? Co to za okrutnicy, bez uczuć i honoru? – skomentowała zachowanie ludzi aktorka

Źródło: onet.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x