Kategorie

Co z powrotem Julii Wieniawy do „Tańca z Gwiazdami”? Czy zobaczymy ją ponownie?

Co z powrotem Julii Wieniawy do „Tańca z Gwiazdami”? Czy zobaczymy ją ponownie?
Co z powrotem Julii Wieniawy do "Tańca z Gwiazdami"? Instagarm tanieczgwiazdami

W związku z epidemią koronawirusa zostały wstrzymane wszelkie programy rozrywkowe, w tym także Taniec z Gwizdami. Pod znakiem zapytanie stanęło uczestnictwo gwiazd w kontynuacji edycji we wrześniu. O decyzję, jaką podjęła w związkuz udziłem w programie została zapytana Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami

Julia Wieniawa to młoda aktorka, która zasłynęła przede wszystkim z roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Szybko zyskała sławę i jej kariera nabrała sporego rozpędu. Zagrała m.in. w serialu Zawsze warto, czy filmie W nocy nikt nie zaśnie dziś.

Popularność aktorki pozwoliła jej na uczestnictwo w lubianym przez telewidzów programie rozrywkowym Taniec z gwiazdami. Julia Winiawa tańczyła u boku Stefano Terazziono. Od samego początku zebrałą sporo pozytywnych komentarzy, a jurorzy obdarowywali ją wysokimi notami. Szybko stała się faworytką edycji.

Zobacz: Julia Wieniawa to teraz Petardina Piccolina! Zobacz, kto tak ja nazwał

Julia Wieniawa, tak jak pozostali uczestnicy dawała z siebie wszystko i widać było, że zżyła się z ekipą programu. Jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

W związku z wycbuchem epidemii koronawirusa, zostały wstzrymane wszytskie programy rozrywkowe. „Taniec z gwiazdami” również przerwał emisję, ale kontynuacja ma miec miejsce we wrześniu. Program miał odbyć się z tymi samymi gwiazdami i tancerzami. Uczestnicy zostali poproszeni o podjęcie decyzji, co do ponownego uczestnictwa w programie.

Zobacz: Wyjątkowe odcinki Tańca z Gwiazdami! Ruszyły prace na planie

Wiadomo, ze z programu zrezygnował już Marcin Bosak. A co z Julią Wieniawą?

Julia Winiawa wraca do „Tańca z Gwiazdami”

Młoda aktorka udzieliła wywiadu Faktowi. W rozmowie zdradziła, jaką decyzję podjęła w związku z programem emitowanym na antenie Polsatu.

Zobacz: Blanka Lipińska śmieje się z Wieniawy? Julia odpowiada z siekierą w ręku !

Jak donosi Fakt aktorka spotkała się już ze swoim tanecznym partnerem.

Według słów Julii WIeniawy, zobaczymy ją ponownie w kontynuacji edycji u boku Stefano Terazziono. Cieszycie się?

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj wiecej x