Kategorie

Beyonce NIE POZWOLIŁA na fotografowanie piosenkarki podczas ceremonii pożegnania Bryanta

Beyonce NIE POZWOLIŁA na fotografowanie piosenkarki podczas ceremonii pożegnania Bryanta
Beyonce zakazała fotografowania na pożegnaniu Bryanta Instagram beyonce

Beyonce była jedną z gwiazd, które tłumnie zebrały się na ceremonii pożegnania Kobego Bryanta. Postawiła jednak sporo warunków.

24 lutego odbyła się ceremonia pożegnalna Kobego Bryanta oraz jego 3-letniej córki. Na pożegnaniu pojawiło się mnóstwo fanów koszykarza. Oprócz nich, znalazły sie również największe gwiazdy Ameryki, takie jak Jennifer Lopez, Christina Aguilera i Beyonce.

I właśnie ta ostatnia miała sporo uwag do swojej osoby podczas ceremonii.

Oczywiście na pożegnanie Kobego Bryanta przybyli fotoreporterzy, których zadanie było nic innego jak fotografowanie gwiazd. Te plany pokrzyżowała im Beyonce, która zakazała robienia jej zdjęć!

Zobacz: Występ Beyonce na pożegnaniu Kobego Bryanta!

Jak stwierdził informator portalu Page Six:

To obraźliwe dla rodziny Kobe i jego fanów. Beyonce ma paranoję na punkcie swojego wizerunku. Zazwyczaj pozwala, aby tylko wyselekcjonowane przez nią zdjęcia były publikowane. Ani jeden fotograf na wydarzeniu nie był w stanie zrobić jej zdjęcia. Serio? Nawet na ostatnim pożegnaniu? Nawet rodzina Michaela Jacksona czegoś takiego nie zażądała 

Informator skwitował, że ten wieczór nie należał do divy Beyonce i to co zrobiła mocno zachwiało jej wizerunkiem:

Pracownik Staples Center został oddelegowany, aby upewnić się, że ani jeden aparat nie jest wycelowany na scenę. Fotografowie nie mogli w to uwierzyć. Zdecydowanie nie pomaga to wizerunkowi Beyonce, tylko go krzywdzi. Sprawia, że wygląda jak diwa. Ten wieczór nie należał do niej. Jedynymi „zdjęciami” Beyonce, jakie trafiły do prasy były zrzuty ekranu z relacji wideo. Żaden inny artysta czegoś takiego nie zażądał, ani Christina Aguilera, ani Alicia Keys

Beyonce słynie z bycia wyczuloną na punkcie swojego wyglądu, jednak czy tym razem nie przesadziła?

Zobacz: Nie żyje Kobe Bryant i jego 13-letnia córka!

Źródło: pudelek.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x