Kategorie

Anna Lewandowska zdradziła ile przytyła podczas drugiej ciąży

Anna Lewandowska zdradziła ile przytyła podczas drugiej ciąży
Anna Lewandowska zdradziła ile przytyła podczas drugiej ciąży Instagram annalewandowskahpba

Wielkimi krokami zbliża się drugi poród Anny Lewandowskiej. Dumna mama zdradziła, ile kilogramów przybyło jej podczas drugiej ciąży.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywną mamą. Nawet podczas drugie ciąży, nie chce rezygnować z aktywności fizycznej i daje tym samym przykład innym mamom.

Zobacz: Klara Lewandowska ćwiczy razem z mamą!

Na Instagramie pochwaliła się ile kilogramów przytyła podczas drugiej ciąży. Zaznaczyła także, co robić w kwestii odżywiania w ciąży:

Dbajmy o siebie przyszłe mamusie pod każdym względem, bo w głównej mierze to od nas zależy zdrowie dzidziusia. Kontrolujmy naszą wagę dla naszego zdrowia i naszej pociechy. Cieszmy się smacznym, zdrowym trybem życia tak „W” jak i „PO” ciąży. I pamiętajmy jemy dla dwojga

Ile przybrała Anna Lewandowska?

Trenerka przyznała się także, ile kilogramów dodała jej ciąża:

Pierwsza ciąża, a druga ciąża… tyję analogicznie, a nawet mniej do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazuje brzuszek!

Lewandowska radziła także innym mamusiom:

Pamiętajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna.

View this post on Instagram

Ciąża to niezwykły okres w życiu kobiety🤰🏻. To, jak będzie prowadzona i jak będzie przebiegać, ma ogromny wpływ na to, jak będzie się rozwijać nasz maluch. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja – to wszystko ma znaczenie. Większość kobiet w ciąży nurtuje pytanie – jak to jest z tym BMI, co chwilę dostaję Wasze pytania o to. Ile powinno się ważyć, na ile odstępstw można sobie pozwolić, jedzenie za dwoje czy dla dwojga itp 😋 Ocenę prawidłowej wagi pokazuje współczynnik Body Mass Indeks (BMI) wg którego: – BMI poniżej 18,5 – wzrost masy 13-16 kg – BMI 18,5 – 24,9 – wzrost masy 11-13 kg – BMI 25 – 29,9 – wzrost masy 10-11 kg – BMI powyżej 30 – wzrost masy do 10 kg Oczywiście w przypadku ciąży bliźniaczej dane będą inne. Dbajmy o siebie przyszłe mamusie pod każdym względem, bo w głównej mierze to od nas zależy zdrowie dzidziusia 🙂 Kontrolujmy naszą wagę dla naszego zdrowia i naszej pociechy. Cieszmy się smacznym, zdrowym trybem życia tak „W” jak i „PO” ciąży. I pamiętajmy jemy dla dwojga💞 Jak było u mnie? Pierwsza ciąża, a druga ciąża… tyję analogicznie, a nawet mniej🙈 do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy . Pamietajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna. Zdrówka przyszłe mamusie!❤ #pregnancy #workout #3trimester #pregnantworkout #healthy #mom #momlife #annalewandowska

A post shared by 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba) on

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x