Kategorie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca na antenę! Czy razem z Pawłem Królikowskim?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca na antenę! Czy razem z Pawłem Królikowskim?
Facebook Twoja Twarz Brzmi Znajomo/ TTBZ wraca na antenę

Już wiosną na antenie Polsatu zobaczymy kolejną edycję lubianego, rozrywkowego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy w jury ponownie zasiądzie Paweł Królikowski?

Przypomnijmy, że Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym znane gwiazdy wcielają się w polskich i zagranicznych piosenkarzy. Muszą udawać ich głosy, ruchy, mimikę oraz przebierać się w charakterystyczne dla nich ubrania. Gwiazdą przeobrażać się pomagają także charakteryzatorzy, którzy zmienią ich nie do poznania. Każdy odcinek wygrywa osoba, która od jury otrzyma największą ilość punktów. Nagroda przekazywana jest na cele charytatywne.

YouTube Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kogo zobaczymy w jury?

Wśród jury zasiadali do tej pory:

Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski, Bartłomiej Kasprzykowski, DJ Adamus, Katarzyna Kwiatkowska,
Kazimierz Mazur, Piotr Polk, Stefano Terrazzino, Joanna Liszowska.

Pod znakiem zapytania stanęła obecność w programie Pawła Królikowskiego, który w grudniu trafił do szpitala. Jak podała w magazynie Flesz, żona aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska szanse są znikome, by Królikowski wrócił na plan wiosennej edycji programu.

Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się ciepło na temat aktora

Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia.

YouTube Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Zobacz: https://paprotek.net/2020/01/11/wzruszajacy-wpis-antka-krolikowskiego-poruszajace-zdjecie-z-tata/

Kto wystąpi w programie?

Jedną z osób, które wystąpią w programie jest Gosia Andrzejewicz. Na temat kolejnych uczestników nie ma na razie informacji.

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Krzywdzińska

Sprzeczność w zgodzie i harmonia w chaosie 💥 Królowa Paprotka 💚 Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej, licencjat dziennikarstwa i nowych mediów. Pedantka z zamiłowania. Wielbicielka zwierząt i czerwonego wina.

POWIĄZANE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Czytaj wiecej x